Lekarze Diabetolog

Rzgowska 281/289
Łódź

lekarz Małgorzata Łaguna-Oliferuk

Internista, Diabetolog

Specjalistyczne Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne przy "Polskiej Grupie Farmaceutycznej" sp. z o.o.
al. marsz. Józefa Piłsudskiego 82

lekarz Beata Czeszejko-Sochacka

MSWiA
Głowackiego 10
42-052 Katowice

Pani doktor jest wspaniałym człowiekiem. Traktuje innych z godnością. Pomaga i wspiera. Wyjaśnia. Dla kogoś, kto czyta tą opinie a nie ma bagażu doświadczeń związanego ze służbą zdrowia mogą to być banały, rzeczy oczywiste, ale ja doskonale wiem, że bywa bardzo różnie. Bardzo dziękujemy za profesjonalne i życzliwe podejście.

lekarz Bartosz Bednarkiewicz

Diabeta-Care
Piłsudskiego 44
59-300 Lubin

Proffesore, w każdym calu , taka opinia mi przychodzi na myśl jako inżynierowi na emeryturze. Za kompetencję i kompleksowe podejście do problemu zdrowotnego.
Opinia dodana przez: frantic

lekarz Ryszard Nowicki

Ośrodek Leczenia Nerwic MAWIKO
ul.Lesna 8, Chojnice
89-600 Chojnice

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy tłumaczy wszystko i zawsze ma pozytywne nastawienie. Widać podczas wizyt że lubi to co robi i temu się poświęca. Dobrze dopasował mi diete i nauczył jak przetrwać ciążę z cukrzyca. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Sławomir Kozanecki

Internista, Diabetolog

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

Bardzo dobry człowiek i wspaniały lekarz, zdiagnozował chorobę i wybrał leki przynoszące efekt. Jestem bardzo wdzięczna. Cieszę się, że jest moim lekarzem i odczuwa, że jest dla pacjentów i ich zdrowotnych problemów. Nie zamyka gabinetu przed chorymi. Specjalista godny polecenia!
Opinia dodana przez: Halina D.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       dr n. med. Andrzej Marciniak

dr n. med. Andrzej Marciniak

Internista, Gastrolog

LEKARSKIE WIZYTY DOMOWE Warszawa - Andrzej Marciniak
Warszawa

Korzystamy od kilku tygodni. Lekarz bardzo kompetentny. Skutecznie prowadzi leczenia, doradza też w kwestii diety. Ogólnie jestem zadowolony z leczenia.
Opinia dodana przez: tomasz

lekarz Jolanta Borak

Diabetolog, Internista

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRIMO-DENT"
al. Piłsudskiego 78
34-300 Żywiec

Właściwy człowiek na właściwym miejscu to chyba najlepsze określenie dla Pani doktor. Nie robi paniki, najpierw wszystko dokładnie bada a dopiero później wydaje opinię. Świetnie tłumaczy pacjentowi co ma robić a człowiek czuje się jakby znał ją od lat. Gorąco polecam :)

lek. med. Grzegorz Wolniaczyk

Przychodnia "Na Rondzie"
Al. Wojska Polskiego 3c
44-240 Żory

Dr.Wolniaczyk to lekarz z powolania . Ten prze sympatyczny człowiek uratowal mi zycie .Mojej zonie bardzo pomogl czego przez lata nie mogli zrobić inni specjaliści.Goraco polecam
Opinia dodana przez: JAN

prof. zw. dr hab. Daria Boszko-Błaszyk

Diabetolog, Endokrynolog

Gajowa 3
Poznań

Co prawda moja wizyta była dawno temu ale postrzegam Panią doktor bardzo pozytywnie.Dzięki jej czujności w porę wykryty nowotwór tarczycy.Dlaczego nie kontynuuję leczenia u niej-ponieważ wtedy USG tarczycy robiło niewielu lekarzy ,by oszczędzić mi podwójnych wizyt poleciła mi lekarza,który robił USG.Ale nie prowadząc mnie ,spotkana przypadkowo w szpitalu bardzo mi pomogła w przyspieszeniu podania jodu,co było bardzo istotne.DODAM,ŻE BYŁO TO BEZINTERESOWNE - CHCIAŁABYM TYLKO TAKICH LEKARZY SPOTYKAĆ NA SWOJEJ DRODZE. ...

dr hab. n. med. Anna Tochman-Gawda

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Jestem pacjentką Pani doktor od osiemnastu lat, nigdy się nie zawiodłam, zawsze otrzymuję pomoc, radę i wskazówki a przede wszystkim właściwą diagnostykę i leczenie. Do tej pory nie trafiłam na tak dobrego lekarza z powołania. Polecam

lekarz Sabina Widenka

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej przy Elektrowni Korporacji Medycznej KMK Spólka z o. o.
ulica Podmiejska
44-207 Rybnik

Pani doktor poświeciła mi wystarczająco dużo czasu aby wyjaśnić jak leczyć się insuliną, bo nikt wcześniej mi dokładnie nie wytłumaczył tylko zapisywał lek. Polecam!
Opinia dodana przez: Krzysztof1
                                       lek. med. Edyta Sekuła

lek. med. Edyta Sekuła

Internista, Diabetolog

Obawialam sie, ze efektow nie bedzie, jak przy kazdej poprzedniej diecie. A tu... Pierwsze 7 kilo za nami, a będzie i dwa razy tyle! Bardzo polecam tą Panią :)
Opinia dodana przez: Weronika
Co tu dużo mówić - A1C w okolicach 6,5. Jak dla mnie, warto jeździć przez całe miasto, a tak się składa że to trasa z Ursynowa na Żerań. ;)
Opinia dodana przez: AleksanderP

lekarz Anna Lewandowska

Internista, Anestezjolog

ul. Leśna
13-200 Działdowo

Dziękuję serdecznie za poradę, warto było odwiedzić, bardzo przyjemny stosunek do pacjenta.

lekarz Maria Świerkot

Diabetolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
41-500 Chorzów

Jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia ;oby takich lekarzy było wielu a najlepiej wszyscy.Miałam okazje się o tym przekonać gdy to właśnie pani doktor zauważyła u mnie zmiany tarczycowe/a jest diabetologiem a nie endokrynologiem/ a lekarz rodzinny sprawę zbagatelizował i opóżnił.Takie zmiany kompetentny lekarz może stwierdzić nawet manualnie.I chwała takim lekarzom.
Opinia dodana przez: Hilaria Baran
Serdeczne podziękowania za wyprowadzenie z zaawansowanej cukrzycy , dopasowanie odpowiednich leków i insuliny co wpłynęło na lepszy stan mojego zdrowia. Wyrazy uznania oraz szacunku, lekarz z powołania . Dziękuję pacjentka Maria Tomzik
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Zuzanna Skłodowska

SZPZLO, poradnia diabetologiczna
Szczęśliwicka 36
Warszawa

Każdemu życzę tak troskliwego i kompetentnego lekarza. Ponad to Pani doktor odpiera prywatny telefon w razie potrzeby. Badania, diagnostyka jak jest potrzebna nie ma z tym problemu. Nieważne czy jesteś pierwszy raz, czy setny. Zawsze jest na najwyższym poziomie. Faktem jest długi czas oczekiwania i godziny przyjęć. Ale to już wybór pacjenta. Albo szybko i lekarz wypisze tylko leki, lub ktoś kto się dobrze tobą zaopiekuje. Jeżeli każdemu pacjentowi poświęca ...
Opinia dodana przez: Marcin

prof. dr hab. n. med. Ewa Pańkowska

Centrum Perynatologii
Kasprzaka 17 A
01-211 Warszawa

Szanowni diabetycy! Każdy, kto choć raz miał okazję spotkać tego diabetologa, na pewno powie to samo: "Właściwy człowiek na właściwym miejscu!" Inaczej nie można określić Pani Profesor! Ja na wizycie byłem raz, jak do tej pory. Zamierzam kontynuować leczenie u tego Specjalisty. Powiem szczerze, poszedłem nie do końca przekonany, za namową moich bliskich. Powodem najprawdopodobniej było to, że w ciągu piętnastoletniego stażu mojej choroby miałem wielu diabetologów. Żaden z nich ...
Opinia dodana przez: Waldemar